Приказната на Кармен Електра во документарецот за Џордан предизвик хаос на порно-сајт (ФОТО)

Кармен Електра се појави во една од епизодите во документарецот за Мајкл Џордан и Чикаго булс, „Последниот танц“ и предизвика вистинско лудило на порно-сајтовите.

Џордан се потсетува дека, додека Скоти Пипен се опоравувал од повредата на глуждот, Родман побарал од Фил Џексон да ги пушти кошаркарите неколку денови во Лас Вегас. Џексон се согласил, а Родман не се вратил на време затоа што морал да мине посебно време во кревет со Кармен Електра.

„Слушнав тропање на вратата, а во собата влезе Мајкл Џордан. Не сакав да ме види па се сокрив зад креветот… Тоа беше еден случај. Имаше денови и кога Родман ќе ме собереше од дома и ме носеше во салата каде тренираа кошаркарите на Чикаго, па се случуваше и на паркетот долго да имаме сексуален однос“ – вели Кармен во документарецот.

 

Сите тие нејзини изјави предизвикаа значително да и се зголеми популарноста а порнографската интернет страница „Порнхуб“.

Се вчитува...