Роналдињо доби непристојна понуда – автограм на бујни гради (ВИДЕО)

Легендата на бразилскиот фудбал Роналдињо има бурна година зад себе. Откако поради фалсификувани документи некој период помина во затвор. Сепак и покрај се фудбалските фанови ширум светот и понатаму го обожаваат.

Поминаа шест години откако тој се повлече од фудбалот, а неговите фанови се уште сакаат да се сликаат со него, а има и такви кои бараат негов автограм. Една девојка побара од бразилскиот ас да и се потпише на градите, што Бразилецот секако не го одби.

Се вчитува...