„Роналдо го има најмалиот кој сум го видела, црвче изгубено во Амазон“

Ѕвездата на филмовите за возрасни, Мари Сиело Пахерес во нејзината автобиографија „Мемоарите на една ку*ва“ раскажа интересни анегдоти кои и се случиле во текот на кариерата.

Таа во книгата откри детали околу нејзина време поминато со португалски фудбалер, за кој многумина мислат дека е Кристијано Роналдо.

„Никогаш нема да кажам за кој фудбалер станува збор бидејќи не сакам да му го уништам животот. Имавме секс неколку пати. Тој има неверојатни мускули, но кога ги соблече „боксерките“ бев шокирана. Беше така мал, како изгубен црв во прашумите на Амазонија“, изјави Пахерес.

 

View this post on Instagram

 

🇪🇸“Y hoy, en National Geographic tenemos una mediterránea al sol en estado salvaje. Esta criatura pacífica, solo ataca cuando ve amenazados a los suyos o la tratan de domesticar y decirle lo que tiene que hacer.” 🇬🇧 “And today, in National Geographic we have a wild Mediterranean in the sun. This peaceful creature only attacks when it sees its own threatened or someone tries to tame her and tell her what to do.” 🇫🇷 “Et aujourd’hui, au National Geographic, nous avons une Méditerranée au soleil à l’état sauvage. Cette créature paisible n’attaque que lorsqu’elle voit ses proches menacés ou tente de l’apprivoiser et de lui dire quoi faire.” 📷 by @_darktemptation @leinenlandscape

A post shared by Mari Cielo Pajares (@mcpajares) on

Се вчитува...