Се појави Ванда Нара и го „побудале“ Инстаграм – „Неверојатна глетка“ (ФОТО)

Ванда Нара, провокативната сопруга на Мауро Икарди, го заокружи неговиот трансфер од Интер во Пари Сен Жермен за 60 милиони евра и може да замине на заслужен одмор. Русокосата агентка покажа дел од раскошот каде живее, но и заводлививото тело, објавувајќи фотографија на Инстаграм. Следеше и коментарот „Неверојатна глетка“.

За неполни 24 часа, Ванда Нара собра повеќе од 300.000 лајкови. Неверојатно, но се и успева.

Се вчитува...