Секој сака да има баба како Пауло Дибала (ФОТО)

Аргентинскиот напаѓач Пауло Дибала има одлична сезона во Рома. Тој веќе неколку години е во врска со Ориана Сабатини, а сега на мета на италијанските новинари е нејзината мајка која е вистински „секс-симбол“.

Катерина Фулоп е поранешна венецуеланска мисица, а и повеќе од очигледно е нејзината ќерка од кого ја наследила убавината.

 

Се вчитува...