„Секс-бомбата“ Дилета станува „газдарица“ на Рома?!

Дилета Леота неодамна сама ја прекина врската со турскиот актер Чан Јаман, а италијанските таблоиди обелоденија дека „виновникот“ за тоа е Рајан Фридкин.

Станува збор за син на првиот човек на калчолигашот Рома, Ден Фридкин, со кого Дилета била забележана во друштво во еден од елитните хотели во Рим.

Малку требаше за „секс-бомбата“ Леота повторно да се најде во центарот на вниманието на јавноста, каде сега Дилета е најавена како потенцијална нова „газдарица“ на Рома.

Се вчитува...