Секси руска манекенка го „откачила“ Роналдо (ФОТО)

Сексапилната руска манекенка Викторија Одинчова не го прифатила предизвикот за вечера со еден од најдобрите фудбалери на денешницата, Кристијано Роналдо. Тој и пишувал на Инстаграм, но убавицата не му вратила ништо, покажувајќи дека не е заинтересирана за асот на Јувентус.

„Беше тоа одамна, но се сеќавам дека Роналдо ми напиша: Здраво, како си? Ја избришав пораката и ништо не му вратив“, изјави Одинчова. 

Се вчитува...