Шпага на Георгина, „лудница“ на Инстаграм (ФОТО)

Вереничката на Кристијано Роналдо, Георгина продолжува со атрактивни фотографии да го „пали“ Инстаграм просторот.

Инстаграм профилот на Георгинот има повеќе од 12 милиони следачи, број кој од ден на ден расте. Па, во еден таков случај, нормално дека и нејзината популарна шпага веднаш предизвика „лудница“ добивајќи дури 1,6 милиони лајкови, што за овој месец е рекорд на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

Buenos días ❤️❤️❤️ @aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Се вчитува...