Што ќе речат во С. Арабија: Георгина во секси издание го поминува летото (ВИДЕО)

Сопругата на еден од најдобрите фудбалери на сите времиња Кристијано Роналдо, Георгина Родригез повторно ги запали своите фанови на социјалните мрежи.

Имено сопругата на Роналдо во секси танга се разладува на горештините летово.

Во Саудиска Арабија дефинитивно ова нема да биде прифатено, но очигледно Георгина не размислува на тоа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Се вчитува...