Скандал: Легендарниот Недвед во „сендвич“ со три полуголи девојки (ВИДЕО)

Прославениот фудбалер и сегашен функционер на Јувентус, Павел Недвед се најде во центар на скандалот откако се појави шокантна видео снимка која се шири на социјалните мрежи.

Чешкиот ас е снимен како провокативно игра со три атрактивни полуголи девојки. Недвед се најде во „сендвич“, а девојката која беше пред него цврсто ја држеше за гради.

Снимката брзо се прошири на социјалните мрежи, а останува да се види дали Чехот ќе има последици после оваа снимка.

Се вчитува...