Скандал на Твитер: Експлицитни фотографии од Калиниќ и Штефанек

Скандалозни и експлицитни фотографии се појавија на твитер, на кои се гледаат славните српски спортисти, кошаркарот на Фенербахче, Никола Калиниќ и златниот олимпиец во борење, Давор Штефанек.

На сликите на Твитер, се гледа како двајцата спортисти се самозадоволуваат, предизвикувајќи бура од реакции во српската јавност. Калиниќ потврди дека не станува збор за фотомонтажа.

Што да се прави, кој сака да честита нека честита“ – порача Калиниќ преку својот профил на социјалните мрежи.

Се вчитува...