Слободната недела во Серија А, Дилета ја искористи да „побегне“ на Ибица (ФОТО)

Една од најубавите водителки во светот, Дилета Леота на најубав можен начин го поминува своето време. Таа интернационалната пауза и тоа што викендов нема натпревари во Серија А, ја искористи да побегне на „Ибица“.

Таа ужива на шпанскиот остров со своите пријатели и полни батерии за продолжението на сезоната.

 

 

Се вчитува...