Сонувате ли да седите во џакузи на стадион додека гледате фудбал? Тоа го има во Франција (ФОТО)

Троја и Рен вчера одиграа 1-1, но резултатот беше во втор план со оглед на она што се случуваше на самиот терен. Фотографиите кои го обиколија светот доаѓа покрај теренот како двајца момци седат во џакузи, пијат вино и во живо го гледаат мечот.

Многумина љубители на фудбалот сонуваат за вакви сцени сред стадион, па ете такво нешто го имаше и во Франција, и тоа во очите на сите.

Сведоци сме дека новите стадиони имаат соби со џакузи од кои може да се гледаат мечевите, но во тие има целосна приватност, а ова беше навистина чудно што се најде покрај самиот терен, и можеа сите да ги видат момците кои се забавуваа.

Се вчитува...