Сопругата на Бонучи: Триесет дена без Лео, и корката од лебот ми изгледа секси

Цела Италија го слави Лео Бонучи по неговото фантастично издaние во финалето на ЕВРО 2020, а неговата сопруга Мартина Макари од сосема поинаква причина го очекува враќањето на асот на Јуве назад во својот семеен дома.

„Цели триесет дена без Лео. Сега дури и корката од лебот ми изгледа секси“, напиша Мартина на својот инстаграм-профил.

Иако Италијанците голем дел од европскиот шампионат го минаа во татковината, правилата на УЕФА налагаа „балон“ и немање никаков контакт со сопругите и девојките.

Се вчитува...