Спектакуларната свадба на Рамос во педесет секунди (ВИДЕО)

Капитенот на Реал Мадрид и шпански репрезентативец Серхио Рамос на 15. јуни направи венчавка од соништата со својата долгогодишна избраничка Пилар Рубио. Една седмица по свадбата двојката објави видео во кое може да се види забавата која што ја организираа. Спектакуларно, без збор…

Видеото од свадабата можете да го погледнете на следниот ЛИНК.

Се вчитува...