Таа е „ин“ и во карантин: Дилета Леота вежба по танга на балкон (ФОТО)

Италијанската спортска новинарска Дилета Леота го крена адреналинот на цела Италија со секси вежбањето на балкон. Папараците ја „уловија“ во навистина провокативни пози како вежба заедно со своето момче, боксерот Даниеле Скардина во домот во Милано.

Прекрасната Дилета реши да му приреди изненадување на својот љубовник за 28. роденден. По вежбањето на балкон следеше романтична вечера и уживање во базен. Дилета Леота е „ин“ и кога е карантин.

Се вчитува...