Тренерот на Малага во „небрано“: Видео-снимка по која доживува огромен срам…

Тренерот на Малага, Виктор Санчез се најде во исклучително незгодна ситуација откако на интернет се прошири видео на кое стратегот на шпанскиот тим се самозадоволува.

На снимката се гледа како Санчез во опрема на Малага има видео комуникација со непозната девојка притоа покажувајќи ги интимните делови од телото. За негова жал снимката се појави во јавноста, доживувајќи огромен срам.

Санчез, по објавата на видеото, најави пријава до полицијата за неовластено дистрибуирање во јавност на приватни видео материјали. Во секој случај, срамот нема да го избегне…

Се вчитува...