Цел свет и се смее на Георгина – „Оваа жена навистина не знае да се облече“ (ФОТО)

Сопругата на еден од најдобрите фудбалери во светот, Кристијано Роналдо, Георгина Родригез повторно се најде на мета на модните критичари поради својот стајлинг на филмскиот фестивал во Кан.

Георгина гордо позирала во кафениот фустан со длабок шлиц, но ниту дијамантскиот накит не и помогнал во тоа да добие позитивна модна критика. Дел од критиките на луѓето кои што се занимаваат со мода се и „Оваа жена навистина не знае да се облече“.

Се вчитува...