Цибулкова знае да ужива…Море, плажа, танга…(ФОТО)

Словачката тенисерка Доминика Цибулкова порано ја заврши сезоната, со оглед дека поради ранкингот не беше дел од завршниот ВТА турнир во Сингапур, и замина на раскошен летен одмор. Го поведе и момчето, на кое многумина му завидуваат…

Цибулкова постојано потсетува дека е една од најсекси тенисерките на ВТА тур, а утринската фотографија посебно ги потенцираше нејзините атрибути. Се разбира, заслуга има и момчето…

Се вчитува...