УФЦ натпреварувачка се одлучи на „гол тренинг“ за сите свои фанови (ФОТО)

Натпреварувачката во УФЦ, Пеги Ван Зант и нејзиниот сопруга, за време на изолацијата, го подигнаа својот тренинг не едно „повисоко“ ниво, за своите фанови реализирајќи тренинзи комплетно голи.

Пеги една фотографија од нивниот „гол тренинг“ подели и на својот Инстаграм профил….

 

 

View this post on Instagram

 

Last nights workout 🏋️‍♂️

A post shared by Paige VanZant (@paigevanzant) on

Се вчитува...