Вака изгледа кога Роналдо ќе ги „збудали“ жените со само една фотографија (ФОТО)

Кристијано Роналдо ужива, заедно со семејството, на заслужен одмор во Грција. Ѕвездата на Јувентус не го крие и луксузот на својот одмор…

Како и да е, една фотографија на Кристијано посебно го привлече вниманието на жените кои комплетно „полудеа“ сервирајќи му повеќе од 8 милиони лајкови на фотографијата, наспроти еден милион од машката популација обожаватели на Португалецот.

 

View this post on Instagram

 

Enjoy the view 🧜🏼‍♂️😉👌🏻

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Се вчитува...