Ванда добива жестока конкуренција во Интер (ФОТО)

Иако, кога се девојките на фудбалерите на Интер во прашање, главно се се сведува околу Ванда Нара, девојката на Икарди, сега се чини некои нешта се менуваат.

Ванда Нара доби сериозна конкуренција во девојката на офанзивецот Мартинез. Атрактивната 23-годишна Агустина Гандолфо не остава никого рамнодушен.

 

View this post on Instagram

 

Morning c h a o s 🌪

A post shared by Agustina (@agus.gandolfo) on

Агустина има повеќе од 200.000 фанови на Инстаграм, се разбира главно поради провокативните фотографии. Но, факт е дека во блиска иднина Ванда Нара може да падне во втор план…

 

View this post on Instagram

 

Los 2° me hacen extrañar 🏝😰

A post shared by Agustina (@agus.gandolfo) on

Се вчитува...