Ванда е „мачка со девет животи“ која секој сака да ја има (ФОТО)

Ванда Нара доби популарност воглавно на друштвените мрежи каде објавува фотографии од приватниот живот, а во прв план најчесто ги истакнува атрибутите, а на социјалната мрежа инстаграм има повеќе од 14 милиони следбеници.

Откако успешно посредуваше за трансферот на својот сопруг од ПСЖ во Галатасарај, Ванда Нара реши малку да се опушти и да се посвети на себе, па објави серија фотографии на кои позира во костим со леопард принт кој ја истакнува секоја нејзина облина.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)

Се вчитува...