Ванда ја знае формулата за совршена фигура – Малку одмор и многу витамин-Д (ФОТО)

Сопругата и менаџер на ѕвездата на Пари Сен Жермен, Ванда Нара ја знае формулата за совршен задник. Таа често ги воодушевува фановите со фотографии по социјалните мрежи, а на последната додека ужива во танга костим ја откри тајната за совршениот изглед. Малку одмор и многу витамин-Д предизвикан од сончевите зраци се доволни за одлично тело и добар живот.

Се вчитува...