Ванда Нара доби спектакуларна роденденска прослава од Икарди (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Ванда Нара и Мауро Икарди уживаат во Париз. Напаѓачот на ПСЖ на својата сакана и приреди спектакуларно изненадување за 33.роденден. На журката беа поканети и дел од соиграчите, Единсон Кавани и Анхел Ди Марија со своите поубави половини.

Не е познато до кога траела забавата, со оглед дека вечерва Икарди и соиграчите имаат обврски во Лигата на шампионите.

 

 

Се вчитува...