Ванда Нара е бремена по шести пат?

Ванда Нара е бремена по шести пат, пренесуваат италијанските медиуми. Имено таа ќе ги намали професионалните обврски по завршувањето на реално шоу во кое ќе учествува заедно со нејзината ќерка Изабела.

Медиумите пренесуваат дека на сопругата на Мауро Икарди стомакот е поголем од тоа што треба, со што се отвораат шпекулации дека Нара е повторно бремена. Исто така парот одлучи во иднина да ги намали патувањата и долгите релации, со што се зголемуваат шпекулациите дека тие ќе имаат нов член во семејството. Тие досега на социјалните мрежи ниту ги потврдија, ниту ги негираа шпекулациите кои беа објавени од репортерот Алфонсо Сињорини.

З

Се вчитува...