Ванда Нара и Мауро на „пуст остров“: Бегство од сите (ФОТО)

Додека Аргентина игра на Копа Америка и моментално се подготвува за четвртфиналето против Венецуела, напаѓачот на Интер, Мауро Икарди ужива на пуст остров.

Тој, заедно со сопругата Ванда Нара, одлучија да се одморат од „фудбалската лудница“ и сите шпекулации и „информации“ за заминување од Интер.

 

View this post on Instagram

 

Amanecer acá 🌴

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

А, Ванда Нара одморот го користи и секако да бидат објавени фотографии од нивното уживање… И ако се суди според фотографиите, дефинитивно се чини како да заминале на пуст остров далеку од сите…

 

View this post on Instagram

 

Hello Paradise 🌴 Ph; @mauroicardi

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Се вчитува...