Ванда Нара повторно ги „збудале“ фановите – Денеска сум во Париз, а вие? (ФОТО)

Сопругата и менаџер на ѕвездата на Пари Сен Жермен, Мауро Икарди, Ванда Нара повторно ги збудале фановите, откако на „инстаграм“ објави нова провокативна фотографија. Таа на фотографијата која за еден ден собра 100 илјади „лајка“, напиша „Денеска сум во Париз, а вие?“.

 

 

View this post on Instagram

 

I’m in Paris today and you ?

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Се вчитува...