Ванда Нара провоцира и за „Ноќта на вештерките“ (ФОТО)

Ширум светот вчера голем број на „ѕвездите“ ја прославуваа „Ноќта на вештерките“. Фудбалерот на Пари Сен Жермен, Мауро Икарди и неговата сопруга Ванда Нара немаа посебен вид на славење на „Ноќта на вештерките“. Тие вечерта ја поминаа во друштво на децата, а приредија и мала забава.

Сепак, Ванда Нара не ја пропушти можноста да испровоцира, поставувајќи фотографија на Инстаграм во тесен црн фустан, кој предизвика ерупција кај нејзините фанови.

 

 

View this post on Instagram

 

Truco o travesura ? Dulces 🍫🍬no tengo

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

 

View this post on Instagram

 

🧙‍♀️

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

 

View this post on Instagram

 

Travesura o truco ? 🎃

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Се вчитува...