Ванда Нара ви го честита Валентајн на посебен начин (ВИДЕО)

Една од најпознатите жени во фудбалот, Ванда Нара на посебен начин како што и доликува им го честиташе „Денот на вљубените“ на своите фанови.

Таа повторно покажа дека знае како да привлече внимание. Taa позираше во долна облека и на своите следбеници им посака убав ден.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)

Се вчитува...