Ванда Нара во златен фустан ја разбуди машката фантазија (ФОТО)

Сопругата и менаџер на ѕвездата на Пари Сен Жермен, Мауро Икарди, Ванда Нара е една од главните ѕвезди на социјалните мрежи. Додека нејзиниот маж игра одлично во клубот од Париз, таа е една од најактивните сопруги на фудбалерите на социјалните мрежи. Овој пат таа во златен фустан повторно ја разбуди машката фантазија.

 

Се вчитува...