Ванда никогаш пожешка – Ладен туш како спас од високите температури (ФОТО)

Сопругата и менаџер на аргентинскиот фудбаер Мауро Икарди, Ванда Нара повторно го привлече вниманието на социјалните мрежи со својата нова објава. Таа проблемот со топлото летно време го решава со студен туш, а сето тоа реши да го сподели со своите фанови.

 

 

View this post on Instagram

 

Verano ven a mi 🙌🏻

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Се вчитува...