Ванда повторно го „побудале“ инстаграм – Само долна облека во жешкото лето (ФОТО)

Сопругата и менаџер на асот на Пари Сен Жермен, Ванда Нара повторно ги собра симпатиите на фановите во светот. Таа објави фотографија на инстаграм само по долна облека, под која напиша „Сончеви денови“. Таа повторно ги „полуде“ фановите кои и овојпат останаа без зборови.

 

 

 

View this post on Instagram

 

sunny days

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Се вчитува...