Ванда повторно гола: Фановите шокирани од Аргентинката! (ВИДЕО)

Сопругата и агент на фудбалерот на Пари Сен Жермен, Марио Икарди, Ванда Нара повторно ги збудале своите фанови.

По една пауза која што ја имаше од неколку месеци, таа повторно почна со своите провокативни фотосесии, на голема радост на нејзините фанови.

Овојпат во кампања, Аргентинката се соблече комплетно гола и ги покажа своите атрибути.

Потполно голата Ванда можете да ја погледнете наследниот линк. 

Се вчитува...