Ванда сними провокативно видео: Не е чудо што е 18+… (ВИДЕО)

Сопругата на капитенот на Интер, Мауро Икарди продолжува со провокативните објави на Инстаграм.

Повторно се најде во центарот на вниманието за време на снимањето реклама за една модна куќа, овој пат рекламирајќи секси долна облека.

View this post on Instagram

🔞

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Рекламата доби и извесна режисерска „жештина“ поради што не е чудо што јасно стои препораката дека не е за помлади од 18 години….

View this post on Instagram

La Parte de adelante … 👢 @fendi 👚@balmain

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Се вчитува...