Ванда со анкета за фановите: Да му се вратам на Икарди или да останам сингл?

Една од најпознатите сопруги на фудбалери, Ванда Нара и после сите глупости, повторно успева да го изненади целиот фудбалски свет.

Откако се разведе со Мауро Икарди и во моментов е сингл, таа направи нешто што не може да му текне на нормален човек. На социјалните мрежи објави анкета на која ги прашува фановите: Дали да остане сингл или да му се врати на Икарди?

 

 

Се вчитува...