Ванда со бујно деколте го најави финалето во ЛШ (ФОТО)

Сопругата и менаџер на асот на Пари Сен Жермен, Мауро Икарди, Ванда Нара во свој стил го најави финалето во кое тимот на нејзиниот сопруг ќе се сретне со германскиот Баерн Минхен. Атрактивната Ванда со бујно деколте му посака среќа на Икарди и му порача дека го чека назад со трофејот.

 

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

 

View this post on Instagram

 

Amante de los atardeceres ?

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Се вчитува...