Ванда збесна откако Инстрагам ја избриша оваа нејзина разголена фотографија (ФОТО)

Ванда Нара бесно реагираше откако фотографија објавена на нејзиниот инстаграм профил беше избришана од социјалната мрежа откако била оценета за „непристојна“.

Аргентинката, која е сопруга на фудбалерот на ПСЖ, Маурио Икарди, повторно ја објави фотографијата, жалејќи се на непаведна цензура.

„Ова е фотографијата што беше цензурирана, причините не ги знам, не знам кој ја цензурираше… Дали е оваа 1810 или 2021 година. Носам бикини со маица и некој решава да ми ја избрише, Љубомората меѓу жените е една од најгрдите работи што самите на себе можеме да си ги направиме“, порача Ванда Нара.

 

Се вчитува...