„Вардаре не можам без тебе“ си доби и спот (ВИДЕО)

Навивачката химна која фановите на Вардар ја промовираа во пресрет на Ф4 турнирот во  Келн доби и видео спот. Популарната „Признавам“ на Маријана и Росана во модификувана верзија е песната која навивачите ја адаптираа и ќе ја користат како дел од репертоарот на трибините на „Ланксес арена“.

Во студиото на Александар Митевски, “црвено-црните” навивачи убаво се забавуваа и добија симпатичен видео спот…

Се вчитува...