Секси-издание: Георгина го покажа задникот и го „запали“ Инстаграм (видео)

Георгина Родригез пред само неколку месеци се породи, но поубавата половина на Кристијано Роналдо експресно се врати во топ-форма.

Доказ за тоа е и видеото што Георгина денеска го објави на својот инстаграм-профил, покажувајќи ја својата секси-фигура.

Видеото за десет минути собра над 200.000 лајкови од следбениците на Родригез.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Се вчитува...