(ВИДЕО) Обрадовиќ повторно полуде – Е**те се сите, срам да ви е

Фенербахче на стартот на сезоната игра катастрофално, а и на денешниот натпревар против ЦСКА Москва се во голема негатива. Легендарниот Жељако Обрадовиќ не може да ги поврзе конците во тимот, а на тајм-аут на натпреварот против руската ЦСКА повторно ги изгуби живците.

 

Се вчитува...