Во Неапол со него го бришат задникот – Роналдо на тоалетна хартија (ФОТО)

Кристијано Роналдо доаѓа како екстра засилување во Јувентус, но италијанскиот шампион и португалската ѕвезда не се секаде омилени.

Во Неапол на оргинален начин ја покажаа својата нетрпеливост кон Јувентус и го ставија Роналдо на тоалетна хартија!


„Специјалното издание“ на тоалетната хартија со ликот на Роналдо деновиве може да се најде на штандови низ улиците на Неапол.

Се вчитува...