За пет дена заработува 4.500 долари на „Онли-фанс“: Поранешна шампионка на Вимблдон ја промени професијата

Русинката Софија Жук влезе во тенискиот свет на 15 години кога го освои јуниорскиот Вимблдон во 2015 година.

Беше тениска сензација, и предвидуваа голема иднина, бидејќи никогаш досега не играла на трева. За жал, убавата Софија не направи голема кариера, тенисот го напушти пред да наполни 20 години.

Пред неколку месеци повторно стана главна вест. Не поради спортски резултати, туку затоа што отворила профил на мрежата „Онли-фанс“, каде споделува разголени фотографии и заработува многу пари.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sofya Zhuk (@sofya_zhuk)

Се вчитува...