Знае да ужива: Роналдо на одмор во вила со базен опколен со палми, џакузи, еротска соба… (ФОТО)

Кристијано Роналдо го привлекува вниманието на јавноста и кога не е на зелениот терен. Португалскиот ас моментално се наоѓа на одмор со неговото семејство во Мајорка, каде изнајмува луксузна вила, а фотографиите од неа станаа вистински хит на социјалните мрежи.

Имено, како што пренесува Ултима Хора истата e опколена со планинскиот венец Трамунтана и во неа има теретана, базен опколен со палми, џакузи, терен за одбојка на плажа, мал терен за фудбал, но и еротска соба.

 

Се вчитува...