Георгина не е „главна“ во Торино…Девојката на Ругани блеска (ФОТО)

Кристијано Роналдо и неговата избраничка Георгина ова лето од Мадрид се преселија во Торино и го привлекоа на себе целото внимание на медиумите во Италија. Сепак, не е „главна“ Георгина во Торино. Девојката на Даниеле Ругани, прекрасната Микела Персико, го има приматот за најубава придружничка во фудбалскиот тим на Јувентус.

Зимскиот одмор во Серија А тие го користат за одмор на Малдивите, а Микела го покажа својот раскошно тело.

Се вчитува...