Костадинов на оригинален начин ја запроси девојката: „Ја попитав и не ме пошљака“

Македонскиот репрезентативец Тихомир Костадинов, на концерт на позната група „Колдплеј“, ја запросил својата девојка Моника.

Тој на социјалните мрежи објави фотографија со прстенот на која стои: „Ја попитав и не ме пошљака“.

„Нашиот репрезентативец Тихомир Костадинов на генијален начин објави дека ја запросил својата девојка! Им посакуваме многу среќа и љубов“, стои во објавата на социјалните мрежи на ФФМ.

 

Се вчитува...