Икарди го знае патот до срцето на Ванда – чанта од 325 илјади евра како подарок за „мир во куќата“ (ФОТО)

Разделбата на Мауро Икради и Ванда Нара одекна во светот, но аргентинскиот пар успеа се смири откако фудбалерот на ПСЖ направи се што може повторно да ја добие довербата на својата љубена. Долги споредби, муабети очи во очи, израз на љубов на социјалните мрежи, но и скапоцени подароци беа адутот на Икарди.

Еден од овие последните е и лукзузна, но и чанта во само неколку примероци која чини неверојатни 325 илјади евра. Истата е изработена со нилска крокодилска кожа со повеќе од 245 инкрустирани дијаманти и златни детали со која Нара влезе во „елитата“ на сопственички заедно со Џорџина Родригез, Викторија Бекам, Џенифер Лопез и Ким Кардашијан.

Се вчитува...