Најлуда сцена на трибините – Гордо ги покажа голите гради и направи вистински хаос

Неверојатна сцена се случи вчера на стадионот „Сан Мамес“ во Билбао, пред почетокот на натпреварот меѓу домашниот Атлетик и Валенсија. Публиката во 90 минути не виде голови бидејќи натпреварот заврши (о-о), но затоа дел од навивачите уживаа на трибините благодарејќи на една девојка која одлучи да ги забавува.

Таа на трибините одлучи да ги покаже голите гради. Ја соблече маицата и гордо позираше пред присутните.

 

Се вчитува...