НБА Топ 10: Харден „танцува“ и во дресот на Бруклин (ВИДЕО)

Изминатата вечер во најсилната кошаркарска лига беа одиграни шест натпревари по кои на победи се радуваа Сан Антионио, Бруклин, Торонто, Мемфис, Детроит и Портланд.

Најубавите потези на вечерта се во изведба на Џејмс Харден, меѓу останатите…

Се вчитува...