НБА Топ 5: Најубавите потези на вечерта (ВИДЕО)

Изминатата вечер на најсилната кошаркарска лига беа одиграни три дуела по кои на победи се радуваа Атланта, Хјустон и Јута.

Меѓу најубавите пет потези на вечерта се најде и хрватскиот интернационалец, Ивица Зубац.

Се вчитува...